bip.gov.pl
Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
Biuletyn Informacji Publicznej
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

DYREKTOR

Lucyna Mizera
lmizera@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

księgowość +48 15 842 01 02

Anna Dziechciarz
adziechciarz@muzeum.stalowawola.pl

Renata Pac
rpac@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ARCHEOLOGICZNY

Monika Kuraś
mkuras@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ETNOGRAFICZNY

Elżbieta Skromak
eskromak@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ HISTORYCZNY

Aneta Garanty
agaranty@muzeum.stalowawola.pl

Joanna Wójcik
jwojcik@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ SZTUKI

Anna Szlązak
aszlazak@muzeum.stalowawola.pl

 

DZIAŁ EDUKACJI I MARKETINGU

rezerwacje lekcji +48 15 842 00 42
rezerwacje warsztatów plastycznych 797 120 229

Katarzyna Żylińska-Łuc
kluc@muzeum.stalowawola.pl

dr Magdalena Bąk-Wołoszyn
mbakwoloszyn@muzeum.stalowawola.pl

Dominika Zborowska
dzborowska@muzeum.stalowawola.pl

Marek Wiatrowicz
mwiatrowicz@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ WYDAWNICTW I BIBLIOTEKA

Beata Trybuła
btrybuła@muzeum.stalowawola.pl
 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Marzena Kościółek-Tofil
mkosciolek@muzeum.stalowawola.pl

Halina Sobol
hsobol@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYNO-GOSPODARCZY

Tel. +48 15 844 85 41

Marcin Młynarski
mmlynarski@muzeum.stalowawola.pl

Mariusz Nowak
mnowak@muzeum.stalowawola.pl

Paweł Szegda
pszegda@muzeum.stalowawola.pl

Janusz Gajda
jgajda@muzeum.stalowawola.pl

Podmiot publikującyMuzeum Regionalne w Stalowej Woli
WytworzyłLucyna Mizera - Dyrektor Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli2014-03-06
Publikujący Marcin Młynarski - Spec. ds. zam. publicznych i promocji 2014-03-06 10:22
Modyfikacja Marcin Młynarski - Spec. ds. zam. publicznych i promocji 2016-04-11 12:39
Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, ul. Sandomierska 1, e-mail muzeum@muzeum.stalowawola.pl
Wygenerowano: 20 października 2017r. 14:10:35
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.