bip.gov.pl
Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
Biuletyn Informacji Publicznej
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę

DYREKTOR

Lucyna Mizera
lmizera@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

księgowość +48 15 842 01 02

Dorota Jargieło - Pawlak
djargielopawlak@muzeum.stalowawola.pl

Renata Pac
rpac@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ARCHEOLOGICZNY

Monika Kuraś
mkuras@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ETNOGRAFICZNY

Elżbieta Skromak
eskromak@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ HISTORYCZNY

Aneta Garanty
agaranty@muzeum.stalowawola.pl

Wojciech Chudzik
wchudzik@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ SZTUKI

Magdalena Kołtunowicz
mkoltunowicz@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ EDUKACJI I MARKETINGU

rezerwacje lekcji +48 15 842 00 42
rezerwacje warsztatów plastycznych 797 120 229


Ewelina Wiechnik
ewiechnik@muzeum.stalowawola.pl

Katarzyna Żylińska - Łuc
kluc@muzeum.stalowawola.pl


Magdalena Wielgocka
mwielgocka@muzeum.stalowawola.pl

Marek Wiatrowicz
mwiatrowicz@muzeum.stalowawola.pl

Anita Ryba
aryba@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ WYDAWNICTW I BIBLIOTEKA

Beata Trybuła
btrybuła@muzeum.stalowawola.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Marzena Kościółek-Tofil
mkosciolek@muzeum.stalowawola.pl

Halina Sobol
hsobol@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYNO-GOSPODARCZY

Tel. +48 15 844 85 56 wew. 10, 18

Marcin Młynarski
mmlynarski@muzeum.stalowawola.pl

Mariusz Nowak
mnowak@muzeum.stalowawola.pl

Paweł Szegda
pszegda@muzeum.stalowawola.pl

Janusz Gajda
jgajda@muzeum.stalowawola.pl

Podmiot publikującyMuzeum Regionalne w Stalowej Woli
WytworzyłLucyna Mizera - Dyrektor Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli2014-03-06
Publikujący Marcin Młynarski - Spec. ds. zam. publicznych i promocji 2014-03-06 10:22
Modyfikacja Paweł Szegda - Specjalista ds. inwestycji 2018-09-20 13:19
Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, ul. Sandomierska 1, e-mail muzeum@muzeum.stalowawola.pl
Wygenerowano: 11 grudnia 2018r. 21:23:36
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.