Dyrektor Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli
Aneta Garanty

agaranty@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

księgowość +48 15 842 01 02

Dorota Jargieło - Pawlak
djargielopawlak@muzeum.stalowawola.pl


Elżbieta Pańczyk - Kulpa
epanczykkulpa@muzeum.stalowawola.pl

Renata Pac
rpac@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ARCHEOLOGICZNY

Monika Kuraś
mkuras@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ETNOGRAFICZNY

Elżbieta Skromak
eskromak@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ HISTORYCZNY

Joanna Wójcik
jwojcik@muzeum.stalowawola.pl


Wojciech Chudzik
wchudzik@muzeum.stalowawola.pl

Romuald Chagowski
rchagowski@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ SZTUKI

Małgorzata Ostrowska
mostrowska@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ EDUKACJI I MARKETINGU

rezerwacje lekcji +48 15 842 00 42
rezerwacje warsztatów plastycznych 797 120 229

Anna Szporek
aszporek@muzeum.stalowawola.pl

Wioletta Nawrocka
wnawrocka@muzeum.stalowawola.pl

Magdalena Wielgocka
mwielgocka@muzeum.stalowawola.pl

Marek Wiatrowicz
mwiatrowicz@muzeum.stalowawola.pl

 

DZIAŁ WYDAWNICTW I BIBLIOTEKA

Beata Trybuła
btrybuła@muzeum.stalowawola.pl

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Agnieszka Pasierb
apasierb@muzeum.stalowawola.pl

Halina Sobol
hsobol@muzeum.stalowawola.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Tel. +48 15 844 85 56 wew. 10, 18

Marcin Młynarski
mmlynarski@muzeum.stalowawola.pl

Paweł Szegda
pszegda@muzeum.stalowawola.pl

Janusz Gajda
jgajda@muzeum.stalowawola.pl

Podmiot publikującyMuzeum Regionalne w Stalowej Woli
WytworzyłMarcin Młynarski - Spec. ds. zamówień publicznych i promocji2014-03-06
Publikujący Marcin Młynarski - Spec. ds. zam. publicznych i promocji 2014-03-06 10:22
Modyfikacja Marcin Młynarski - Spec. ds. zam. publicznych i promocji 2021-09-16 15:45